Languages:
  • English
  • English
Kontakt

Szczecin

Magemar Polska Ltd

ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin
tel.: +48 91 4308891
fax: +48 91 4308893
office@magemar.com.pl

Gdynia

Magemar Gdynia

Hutnicza 20A, 81-036 Gdynia
Tel: +48 697690401

gdynia@magemar.com.pl

Katowice

Magemar Katowice

ul. Bednorza 1, 40-384 Katowice
Tel: +48 32 2011560
Fax: +48 32 2011333
katowice@magemar.com.pl

Szczecin

ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin, e-mail: office@magemar.com.pl

Mariusz Januszkiewicz

603130107

mariusz.januszkiewicz@magemar.com.pl

Joanna Druchniak

691970760

joanna.druchniak@magemar.com.pl

Katarzyna Bochniak

691970390

katarzyna.bochniak@magemar.com.pl

Paweł Markowicz

697110350

pawel.markowicz@magemar.com.pl

Krystian Szymysł

603072062

krystian.szymysl@magemar.com.pl

Kamil Hajduk

609140292

kamil.hajduk@magemar.com.pl

Marcin Figlak

691970160

marcin.figlak@magemar.com.pl

Andrzej Koperek

697690404

andrzej.koperek@magemar.com.pl

Jacek Knapik

693105130

jacek.knapik@magemar.com.pl

Magda Rożek

691970270

magda.juszczuk@magemar.com.pl

Krzysztof Błaszczyk

691770370

Agnieszka Roszyk

691770850

agnieszka.roszyk@magemar.com.pl

Adrian Buraczyński

607626303

adrian.buraczynski@magemar.com.pl

Gdynia

ul. Boisko 17; 81-183 Gdynia; gdynia@magemar.com.pl

Telefon kontaktowy

+48 697690401

Ewa Lange

691970260

Alicja Fiedorczyk

691970480

Kamil Ćwiertnia

691970805

Aleksandra Kreft

691230140

Błażej Wolak

695729637

Katowice

ul. Bednorza 1; 40-384 Katowice; katowice@magemar.com.pl

Marcin Lichański

691970904

Aleksandra Nowożycka

691970960

Krzysztof Najmiec

691970890

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
X