E: office@magemar.com.pl | T: +48 91 430 88 91
Slide background TRANSPORT
SAMOCHODOWY
24 / 7 / 365 _____
Slide background TRANSPORT
MORSKI
W KAŻDE MIEJSCE NA ŚWIECIE _____
Slide background

SPEDYCJA
PORTOWA

24 / 7 / 365 _____
Slide background AGENCJA
CELNA
24 / 7 / 365 _____

magemar-spedycja-morska

TRANSPORT MORSKI

_________________________________________

Regularna siatka połączeń kontenerowych i drobnicowych pozwala nam z powodzeniem obsługiwać Państwa towary miedzy dowolnymi punktami na globie, tak w imporcie, jak i eksporcie.

magemar-spedycja-portowa

SPEDYCJA PORTOWA

_________________________________________

Długotrwała, owocna współpraca z operatorami logistycznymi, we wszystkich polskich portach, zapewni Twoim towarom sprawną dystrybucję oraz wydatnie skróci czas oczekiwania.

magemar-spedycja-drogowa

TRANSPORT SAMOCHODOWY

_________________________________________

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze  oraz zaufanym przewoźnikom dostarczymy twoje towary w każdy zakątek Europy.

magemar-agencja-celna

AGENCJA CELNA

_________________________________________

Odprawa, także ta uproszczona, reprezentacja fiskalna, czy tranzyt to tylko niektóre zabiegi mające na celu zapewnienie Państwu spokojnego snu, a Waszym towarom bezpieczny i swobodny przepływ.

MAGEMAR jest firmą wchodzącą w skład grupy logistycznej Magemar, Dongemar, Magetra i CBT-Magemon. Historia grupy sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy to firma Magemon rozpoczęła organizację przeładunków towarów masowych w największym belgijskim porcie rzecznym Liege. Stopniowo firma rozszerzała wachlarz obsługiwanych przez siebie towarów, jednocześnie wzbogacając ofertę o świadczenie usług transportowych. W ten sposób zostały powołane do życia i dołączyły do Magemon dwie kolejne firmy: Magetra – zajmującą się szeroko pojętym transportem kołowym tj. transportem drogowym
i kombinowanym oraz Magemar – działająca w sektorze transportu morskiego oraz ostatnia najnowsza nasza firma Dongemar z siedzibą w Xiamen w Chinach. Obecnie grupa posiada rozbudowaną sieć biur na terenie całej Europy oraz w Chinach, obsługując ponad sześć milionów ton ładunków rocznie, zarówno masowych jak i drobnicowych. Firma obsługuje ładunki zarówno konwencjonalne jak i skonteneryzowane.
Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces
Henry Ford

 

  W tej sekcji znajdują się wszelkie materiały związane z szeroką działalnościa firmy, m. in. archiwalne magazyny „Morza”, linki do naszych internetowych kamer oraz ciekawe galerie.

GALERIA

KAMERY

 

STATEK BEMBRIDGE

  Dział poświęcony w pełni historii THPV Bembridge. Galerie, ciekawostki, infomacje na temat konferencji oraz eventów. Serdecznie zapraszamy.