E: office@magemar.com.pl | T: +48 91 430 88 91

yellow-quete

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DLA KOGOŚ, KTO NIE MUSI ICH ZROBIĆ SAM.

_________________________________________

Prawo Wylera

Jeżeli targają Państwem wątpliwości związane z ryzykiem i złożonością zagadnień transportu i logistyki, a jednocześnie, poważnie myślą o rozszerzeniu swojej działalności na rynki światowe, nasza oferta jest skierowana do państwa. Od 15 lat zajmujemy się transportem towarów Door-to-door i chętnie przejmiemy na siebie ryzyko organizacji tego za Was. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu bez problemu zorganizujemy dla Państwa Transport kolejowy, drogowy czy morski, w każdy zakątek globu, oraz zajmiemy się obsługą celną ładunków.

Dzięki indywidualnemu i rzetelnemu podejściu, do każdego zlecenia otrzymacie pewność, bezpieczeństwo, oszczędność czasu oraz maksymalizację korzyści płynącą z owocnej i bezproblemowej współpracy międzynarodowej ze swoimi kontrahentami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą…

magemar-spedycja-morska

TRANSPORT
MORSKI

_________________________________________

Regularna siatka połączeń kontenerowych i drobnicowych pozwala nam z powodzeniem obsługiwać Państwa towary miedzy dowolnymi punktami na globie, tak w imporcie, jak i eksporcie.

magemar-spedycja-portowa

SPEDYCJA
PORTOWA

_________________________________________

Długotrwała, owocna współpraca z operatorami logistycznymi, we wszystkich polskich portach, zapewni Twoim towarom sprawną dystrybucję oraz wydatnie skróci czas oczekiwania.

magemar-spedycja-drogowa

TRANSPORT
SAMOCHODOWY

_________________________________________

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze  oraz zaufanym przewoźnikom dostarczymy twoje towary w każdy zakątek Europy.

magemar-agencja-celna

AGENCJA
CELNA

_________________________________________

Odprawa, także te uproszczona, reprezentacja fiskalna, czy tranzyt to tylko niektóre zabiegi mające na celu zapewnienie Państwu spokojnego snu, a Waszym towarom bezpieczny i swobodny przepływ.