Languages:
  • Polski
  • Polski
Contact

Szczecin

Magemar Polska Ltd

ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin
tel.: +48 91 4308891
fax: +48 91 4308893
office@magemar.com.pl

Gdynia

Magemar Gdynia

Hutnicza 20A, 81-061 Gdynia
Tel: +48 691970260

acgdynia@magemar.com.pl

Katowice

Magemar Katowice

ul. Bednorza 1, 40-384 Katowice

katowice@magemar.com.pl

Mariusz Januszkiewicz
603130107
mariusz.januszkiewicz@magemar.com.pl
Joanna Druchniak
691970760
joanna.druchniak@magemar.com.pl
Katarzyna Bochniak
691970390
katarzyna.bochniak@magemar.com.pl
Paweł Markowicz
697110350
pawel.markowicz@magemar.com.pl
Krystian Szymysł
603072062
Kamil Hajduk
609140292
Marcin Figlak
691970160
Andrzej Koperek
697690404
Jacek Knapik
693105130
Magda Rożek
691970270
Krzysztof Błaszczyk
691770370
Adrian Buraczyński
607626303

Gdynia

ul. Hutnicza 20A; 81-061 Gdynia; gdynia@magemar.com.pl

 

Telefon kontaktowy
+48 691970260
Ewa Lange
691970260

Katowice

ul. Bednorza 1; 40-384 Katowice; katowice@magemar.com.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
X