Languages:
  • English
  • English

Firma

MAGEMAR jest firmą wchodzącą w skład grupy logistycznej Magemar, Dongemar, Magetra i CBT-Magemon. Historia grupy sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy to firma Magemon rozpoczęła organizację przeładunków towarów masowych w największym belgijskim porcie rzecznym Liege. Stopniowo firma rozszerzała wachlarz obsługiwanych przez siebie towarów, jednocześnie wzbogacając ofertę o świadczenie usług transportowych.W ten sposób zostały powołane do życia i dołączyły do Magemon dwie kolejne firmy: Magetra – zajmującą się szeroko pojętym transportem kołowym tj. transportem drogowym
i kombinowanym oraz Magemar – działająca w sektorze transportu morskiego oraz ostatnia najnowsza nasza firma Dongemar z siedzibą w Xiamen w Chinach. Obecnie grupa posiada rozbudowaną sieć biur na terenie całej Europy oraz w Chinach, obsługując ponad sześć milionów ton ładunków rocznie, zarówno masowych jak i drobnicowych. Firma obsługuje ładunki zarówno konwencjonalne jak i skonteneryzowane.

OSOBA, KTÓRA TWIERDZI, ŻE COŚ JEST NIEMOŻLIWE
NIE POWINNA PRZESZKADZAĆ OSOBIE, KTÓRA WŁAŚNIE TO ROBI.

_________________________________________

przysłowie chińskie

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
X