Languages:
  • English
  • English
Kontakt

Szczecin

Magemar Polska Ltd

ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin
tel.: +48 91 4308891
fax: +48 91 4308893
office@magemar.com.pl

Gdynia

Magemar Gdynia

Hutnicza 20A, 81-061 Gdynia
Tel: +48 697690401

gdynia@magemar.com.pl

Katowice

Magemar Katowice

ul. Bednorza 1, 40-384 Katowice
Tel: + 48 32 20 11333
katowice@magemar.com.pl

Szczecin

ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin, e-mail: office@magemar.com.pl

Mariusz Januszkiewicz
603130107
mariusz.januszkiewicz@magemar.com.pl
Joanna Druchniak
691970760
joanna.druchniak@magemar.com.pl
Katarzyna Bochniak
691970390
katarzyna.bochniak@magemar.com.pl
Paweł Markowicz
697110350
pawel.markowicz@magemar.com.pl
Krystian Szymysł
603072062
Kamil Hajduk
609140292
Marcin Figlak
691970160
Andrzej Koperek
697690404
Jacek Knapik
693105130
Magda Rożek
691970270
Krzysztof Błaszczyk
691770370
Agnieszka Roszyk
691770850
Adrian Buraczyński
607626303

Gdynia

ul. Hutnicza 20A; 81-061 Gdynia; gdynia@magemar.com.pl

Kamil Ćwiertnia
691970805
handlowy@magemar.com.pl
Aleksandra Kreft
691230140
finance@magemar.com.pl
Błażej Wolak
695729637
gdynia@magemar.com.pl

Katowice

ul. Bednorza 1; 40-384 Katowice; katowice@magemar.com.pl

Marcin Lichański
691970904
marcin.lichanski@magemar.com.pl
Aleksandra Nowożycka
691970960
aleksandra.nowozycka@magemar.com.pl
Krzysztof Najmiec
691970890
krzysztof.najmiec@magemar.com.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
X